Ledri Vula nxit dyshimet se po realizon një projekt të ri muzikor

Ledri Vula ka kohë që nuk ka lansuar një projekt të ri muzikor.

 

Por, një gjë të tillë si duket pritet ta bëjë së shpejti, pasi ka nisur paralajmërimet në mënyrë misterioze.

Tashmë jemi mësuar që këngëtarët të paralajmërojnë projektin e ri duke sjellë ndonjë fragment nga kënga e re, imazhe apo edhe pjesë të shkurtër të tij.

Foto: Ledri Vula/Instagram

E, të njëjtën gjë e ka bërë së fundi edhe reperi i njohur, Ledri, i cili së fundi postoi një imazh që ka nxit kureshtjen e fansave.

“Ça bone”, ka shkruar Ledri në mbishkrimin e imazhit, ndërsa një pikëpyetje  (?) ka vendosur edhe bio-n e llogarisë së tij në Instagram.

Foto: Ledri Vula/Instagram

Reperi nuk ka dhënë më shumë detaje, dhe se çfarë ka përgatitur mbetet të shihet.Lexo po ashtu:Ledri Vula: Fëmijët nuk do të mbajnë mend lodrat apo lojërat që ua keni blerë, por kohën që keni shpenzuar me ta

Kujtojmë që aktualisht Ledri po shijon suksesin e bashkëpunimit “Dale” me Butrint Imerin dhe Kidën. 

Related posts

Me duart rreth barkut, Gresa Behluli shfaqet shtatzënë në klipin e ri me motrën

D V

Shpat Kasapi zbulon shifrën e bakshishit më të madh që ka marrë në një ndejë private në Australi

D V

Enca publikon sot këngën e re “Suavele”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com