Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ledri Vula ofron pamje duke u argëtuar me vajzën Poem Blu

Rep-artisti i njohur, Ledri Vula, muaj më parë është bërë prind për herë të parë.

Ai për vite me radhë ka qëndruar aktiv me prurjet muzikore, të cilat kanë marrë miliona klikime në YouTube.

Vula nuk kursehet as edhe me postimet nga përditshmëria, të cilat janë bërë më të shpeshta me vajzën e tij.

Kështu, në një postim të fundit në Instagram reperi është parë duke u shëtitur me Poem Blu.

Krijuesi i hitit “MEM” shfaqej duke u argëtuar me të, teksa vajza shkrihej së qeshuri me gjestet e babait të saj.

Theksojmë se reperi dhe blogerja Sara Hoxha janë për disa vite në lidhje, kurse tani ndajnë një vajzë së bashku.

Postime të ngjashme

U përfol se dhuratën romantike buzë detit ia bëri Capital T, reagon Adrola Dushi

Dafina Vidishiqi

Ramë Lahaj vazhdon performancat nëpër vende të ndryshme, kësaj radhe ngjitet në skenën e ‘Royal Opera House’ në Londër

Dafina Vidishiqi

Butrint Imeri publikon këngën “Dujëm”

Dafina Vidishiqi

Dafina dhe Dj Geek më të lumtur se asnjëherë më parë

Dafina Vidishiqi

Samanta me vallëzim provokues në videoklipin e ri

Dafina Vidishiqi

Luana Vjollca i ngacmon ndjekësit i fton të luajnë “Golf”

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...