Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ledri Vula publikon këngën e re “Don Mo” – pjesë e klipit edhe Morena Taraku me paraqitje provokuese

Reperi i njohur shqiptar, Ledri Vula, ka publikuar së fundmi projektin e tij më të ri muzikor.

“Don mo” mban titullin kënga e tij e re, e cila është ritmike e zhanrit hip-hop.

Kënga është produkt i producentit Big Bang, gjersa incizimi është kryer në studion RedBox Entertainment.

Ndërkohë për tekstin, ashtu si në çdo këngë të tij, është kujdesur vet Ledri.

“Don mo” është vizualizuar edhe me klip, në të cilin protagoniste është një personazh jo i panjohur për publikun.

Bëhet fjalë për modelen e njohur shqiptare Morena Taraku ,e cila vjen me një paraqitje mjaft atraktive dhe provokuese në klipin e reperit Vula.

Xhirimet e klipit janë kryer në Dubai të Shteteve të Bashkuara Arabe.

Ky është projekti i parë muzikor i Ledrit i publikuar këtë vit.

Postime të ngjashme

Ledri Vula me urim të veçantë për babanë

Dafina Vidishiqi

Anastasia zbulon shumë me bikini të vogla në imazhin nga jahti

Dafina Vidishiqi

Angelina Jolie fotografohet me gjashtë fëmijët në aeroport pas udhëtimit për ditëlindje

Dafina Vidishiqi

Daut Haradinaj zgjedh fjalët më të mira për të uruar bashkëshorten

Dafina Vidishiqi

“Ditari”, kënga më e re nga Remzie dhe Nexhat Osmani

Dafina Vidishiqi

DJ Geek nuk përmbahet, shikojeni çfarë i bën Dafinës në plazh

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...