Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ledri Vula sot publikon projektin e ri muzikor “Sot Sot Sot”

Ledri Vula është ndër artistët shqiptarë që pëlqehet në masë të madhe nga audienca.

Ai është tejet aktiv në rrjete sociale, duke ndarë në mënyrë të vazhdueshme imazhe nga përditshmëria.

Së fundmi, përmes një fotografie unike reperi ka paralajmëruar për disa herë me radhë këngën e re.

“Sot Sot Sot” do të lansohet në platformat digjitale gjatë ditës së sotme, rreth orës 20:00.

Postimi i komentua mjaft nga fansat e tij, të cilët me padurim e prisnin prodhimtarina muzikore nga Ledri.

Sa i përket jetës personale, ditë më parë bëri të ditur se ai dhe Sara pritën në jetë vajzën e tyre, Poem Blu.

Postime të ngjashme

Mixha Bibë kërcënon këngëtarin me armë në mes të emisionit (Video)

T E

Meti tashmë si menaxher, sjell fuqishëm në skenë Adolin

T E

Një tjetër arritje për Dua Lipën, albumi “Future Nostalgia” certifikohet si ‘platinum’ në Mbretërinë e Bashkuar

S.B.

E pyetur nëse ndonjëherë ka vuajtur nga ankthi, Aurela Gaçe: Sigurisht, kam pasur vështirësi shpirtërore, psikologjike e monetare

S.B.

Anxhela Peristeri prezanton një pjesë të klipit të këngës përfaqësuese në “Eurovision 2021”

S.B.

Taylor Swift anulon sërish shfaqjet e mbetura të turneut “Lover Fest” për shkak të pandemisë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...