Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ledri Vula tregon fizikun e formësuar, tërheq vëmendjen e madhe të fansave

Ledri është rep-artisti më i kërkuar në mbrëmjet muzikore, pasi edhe përçon energji pozitive.

Ai është mjaft aktiv në rrjete sociale, derisa shpërndan imazhe dhe video të cilat përshkruajnë përditshmërinë e tij.

Një pjesë të kohës reperi e shpenzon edhe në palestër, nga ku edhe sjell fotografi të shumta që marrin vëmendje.

Në një postim të fundit në Instagram, Vula ka sjell një imazh nga stërvitjet, duke theksuar fizikun e formësuar.

Për shkak të ushtrimeve të shumta që bën, krijuesi i hitit “U harrum” komplimentohet shumë për tiparet trupore.

është bërë prind për herë të parë, së bashku me partneren e tij, Sara Hoxha.

Kurse sa i përket projekteve muzikore, “Sot Sot Sot” është hiti tij i fundit, që deri më tani është pëlqyer nga admiruesit e muzikës së tij.

Postime të ngjashme

Zack Snyder po punon rreth filmit të ri “King Arthur”

S.B.

Jolie shet pikturën e Churchillit për shtatë milionë funte

S.B.

Aktorja, Erica Watson vdes pas infektimit me COVID-19

S.B.

Louis Tomlinson: Gjithçka që duhet të dini për ish-anëtarin e “One Direction”

S.B.

Çiljeta Xhilaga rrëfen marrëdhënien me Alban Hoxhën: Që pesë vite bashkë, kur dashuria është e fortë çdo gjë kalohet

S.B.

Afërdita Dreshaj vazhdon të jetë aktive në palestër, edhe pse është në muajt e fundit të shtatzënisë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...