Lei Kraja tregon futbollistin më simpatik shqiptar, ndërsa thotë se nuk del me meshkuj më të rinj në moshë

Moderatorja Lei Kraja ka thënë se nuk i pëlqen të dalë në takim me meshkuj më të vegjël se ajo në moshë. Gjithashtu, tregoi edhe emrin e futbollistit që e konsideron më simpatik.

 

“Këtu në Shqipëri ka shumë (futbollistë simpatikë). Nuk është se kam ndonjë specifik”.

“(Marash) Kumbulla më pëlqen, duke qenë se është dhe shkodran, edhe do bëhet një super yll, jam e sigurt. Më pëlqen më shumë Kumbulla. Edhe nga ana e pamjes është i mirë”, është shprehur bukuroshja për emisionin Pushime On Top.

(Foto: Instagram/leikraja)

E pyetur nëse do ta kishte pranuar ftesën për takim me të, ajo ka thënë: “Është më i vogël se unë edhe unë nuk takohem me djem më të vegjël. Është simpatik”.

“ Kurrë nuk kam dalë në takim me një djalë më të vogël. Nuk e di pse, nuk më ka qëlluar, nuk më ka rastisur, por më pëlqejnë djemtë që janë më të pjekur”, ka thënë ajo më tej.

(Foto: Instagram/leikraja)

Related posts

Pse Dua Lipa nuk do jetë këtë vit në Met Gala?

D V

Adele ‘snubon Met Gala për të marrë një hamburger’ – dhe vështirë se dikush e njeh atë

Lea Muslija

Beatrix Ramosaj nis pushimet, tregon linjat perfekte në bikini (FOTO)

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More