Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Lëkundet Shqipëria, tërmet në jug të vendit

Një tërmet i magnitudës  4.0 të shkallës rihter është regjistruar mëngjesin e sotëm në jug të vendit.

Epiqendra mësohet se ka qenë 2 km larg nga Himara, në afërsi të Borshit me një thellësi prej 10 km.

Tërmeti raportohet të ketë rënë rreth orës 07:27 të mëngjesit të sotëm.

Deri më tani nuk raportohen dëme materiale.

Postime të ngjashme

Arrihet marrëveshja! Bindet më në fund Nard Ndoka, ja në cilin qark do të kandidojë pas përplasjeve me Bashën

T E

Spitali i mori zemrën të riut shqiptar pas vdekjes/ Gjonaj bisedë me homologun spanjoll: Shikoni me prioritet letërporosinë e prokurorisë

S.B.

Presidenti Meta kthen ligjin, që zgjat afatin e koncesionit të aeroportit të Rinasit: Antikushtetues!

S.B.

Marrëveshja e Bashës me aleatët / Detaje nga dokumenti i dorëzimit në KQZ

S.B.

Presidenti Meta viziton familjen e Klodian Rashës

S.B.

Seanca më 2 mars/ Hidhet shorti në Apelin e GJKKO për gjykimin e Enkelejda Hoxhës, Edvin Priftit dhe 11 personave të tjerë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...