Agjencia Zhurnal.mk

Lëkundje tërmeti ndihen në Shqipëria, ja ku ishte epiqendra

Një lëkundje tërmeti është ndjerë mbrëmjen e sotme në Shqipëri.

Epiqendra ka qenë 13 kilometra në veriperëndim të Shijakut, dhe 32 km në veriperëndim të Tiranës,  me thellësi 2 kilometra.

Ashtu siç shihet në të dhënat e marra nga aplikacioni, lëkundjet ishin të magnitudës 3.1 ballë të shkallës Rihter.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...