Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Lëkundje tërmeti në Durrës

Zhurnal Ads

Një tërmet i lehtë ka goditur Shqipërinë rreth orës 5 të mëngjesit.

Lëkundjet ishin me magnitudë 3.3 të shkallës rihter dhe epiqendra ishte në Detin Adriatik, 24 km në veriperëndim të Durrësit. Thellësia e këtij tërmeti ishte 5 km.

Sipas EMSC këto lëkundje tërmeti janë konsideruar si lëkundje të shkallës 4.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Hyjnë në fuqi masat kundër COVID-19 në Shqipëri, gjobat nga 80 euro për ata që nuk i respektojnë

S.B.

Largimi i Lleshajt nuk mjafton, revolta nuk ndalet!

S.B.

Rama-Metës: Çfarë borxhi të ka Shqipëria!

admin

Grevistët rëndohen por nuk tërhiqen: Duam pagat tona

admin

“Po diskriminoni katolikët” – Rakacolli i përgjigjet Frendos për masat kufizuese

S.B.

Grida Duma: Rritja e pagave për mjekët, mashtrim i Ramës!

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...