Agjencia Zhurnal.mk

Lëndohen dy punëtorë ndërtimi në Tetovë

Në një objekt në ndërtim e sipër në rrugën magjistrale Tetovë-Jazhincë janë lënduar dy punëtorë ndërtimi.

Janë lënduar Sh.Sh.(42) nga fshati Gjermë dhe D.D.(27) nga Radiovca, komunë e Bërvenicës, të cilët po kryenin punë ndërtimore në firmën pronë e P.B.(70) nga Tetova.

Pas fatkeqësisë personat janë dërguar në Spitalin klinik të Tetovës. Janë duke u ndërmarë masa për zbardhjen e rrastit.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...