Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Lëndohen katër persona në një aksident në Shkup

Katër persona janë lënduar rëndë në fatkeqësinë e trafikut ndërmjet veturës dhe motoçikletës, që ka ndodhur dje rreth orës 13.10 në rr.“Hristijan Todorovski Karposh” në Shkup.

Në aksident, M.I. dhe bashkëudhëtari nga motoçikleta P.A.(22) kanë marrë lëndime të rrënda trupore, të konstatuara në Spitalin e përgjithshëm të qytetit “8 Shtatori”, ndërsa I.A., J.S.(25) nga f.Gërçec dhe një bashkëudhëtar tjetër i mitur nga automjeti “Folksvagen Golf”, kanë marrë lëndime trupore, të konstatuara në Spitalin e përgjithshëm të qytetit “Sh.Naum Ohridski”, ku u dërguan për t’ua dhënë ndihmën mjekësore. Është kryer hetim në vendin e aksidentit.

Postime të ngjashme

Një autobus doli nga rruga në Demir Hisar – nuk ka udhëtarë të lënduar

R Zh

Policia në gjah pas motoçiklistëve, 56 persona vozitnin pa patent shoferë

Z H

Arrestohet në “Bllacë”, policia i gjeti lëndë narkotike

S.B.

Motoçiklisti lëndohet rëndë pasi humbi kontrollin

S.B.

Arrestohen dy dilerë në Sopot, konfiskohet heroin

S.B.

Sanksionohen 137 vozitës në Shkup

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...