Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Lëndohen me thikë dy persona në Shkup

Shkup, 7 janar – Policia bëri të ditur se mbrëmë në orën 19:55 në SPB Shkup është denoncuar se në afërsi të një pompe benzine në Gazi Babë ka një person të lënduar.

Personi S.I (33) nga Hasanbegu është lënduar me thikë dhe është në spital.

“Nga vendi i ngjarjes, në kompleksin klinik “Nëna Terezë” është dërguar E.E (31) nga Haraçina, i cili ka pasur lëndim dhe mjeku i ka konstatuar lëndime të rënda trupore.”, thuhet në njoftimin e policisë.

Në vendin e ngjarjes, sqarojnë nga MPB, janë hasur automjet “seat’ me tabela të Shkupit, automjet ‘Golf’ me tabela të Shkupit, gëzhoja dhe thikë.

Policia po ndërmerr masa për zbardhjen e rastit.

Postime të ngjashme

Arrestohet një diler nga Shkupi

S.B.

Një grua u lëndua rëndë në një aksident në Gostivar

S.B.

Aksioni për “Lojërat e fatit”, gjykata merr të pandehur 93 persona

S.B.

Gjobiten 154 vozitës në Shkup, 28 për tejkalim të shpejtësisë

S.B.

Arrestohen dy persona në Durrës, në kërkim për mashtrim dhe kultivim narkotikësh

S.B.

Rrëfimi i endacakut: Killeri i Behar Sofisë erdhi mori biçikletën poshtë urës së Lanës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...