Agjencia Zhurnal.mk

Lëndohen rrëndë një grua dhe një fëmijë pasi ato i përplasi vetura

Automjeti ka përplasur gruan 69-vjeçare dhe fëmiun 10-vjeçar nga Radovishi. Në fatkeqësinë, e cila ka ndodhur dje në bulevarin “Aleksandar Makedonski” në Radovish, lëndime të rrënda trupore ka marrë vajza, ndërsa lëndime trupore ka marrë P.B., të konstatuara në QSHP-Radovish, ku ishin dërguar për t’ua dhënë ndihmën mjekësore.

Është kryer ehtim në vendin e ngjarjes nga ekipi hetues i Stacionit policor-Radovish.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!