Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Lëndohen tre persona pasi që automjeti doli nga rruga Kumanovë – Sh.Nikollë

Në datën 25.02.2021 në orën 16.20 është denoncuar se në Kumanovë, në rrugën rajonale Kumanovë – Sh. Nikollë, automjeti i udhëtimit “Opel Astra”, me targa të Kumanovës, i drejtuar nga M.P.(40) nga Kumanova, ka dalë jashtë rrugës. Në aksident, bashkudhëtarja Z.P.(68) nga Kumanova ka marrë lëndime të rënda trupore, ndërsa vozitësi dhe bashkudhëtarja tjetër S.P.(60) nga Kumanova kanë marrë lëndime trupore, të konstatuara në Spitalin e përgjithshëm të Kumanovës. Është kryer inspektim në vendin e aksidentit nga ekipi inspektues i SPB Kumanovë.

Postime të ngjashme

PTH: Pozitiv në koronavirus donin të udhëtojnë me PCR-test të rrejshëm, propozohet dënim në të holla

S.B.

Arrestohet 67-vjeçari, kërkohej për vuajtjen e dënimit me burg

S.B.

MPB: 156 shkelje në trafik në Shkup, 47 për tejkalim të shpejtësisë

S.B.

Arrestohet një shqiptar në lidhje me sulmin në Nice, ku vdiqën 86 persona

S.B.

Premtonte ndërrim apartamentesh, arrestohet 39-vjeçari i shpallur në kërkim, bien në pranga edhe tre të rinj të tjerë, ja për çfarë akuzohen

S.B.

Arrestohet një person në Lipjan, sulmoi me një mjet të fortë bashkëshorten e tij

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...