Agjencia Zhurnal.mk

Lëndohet 57-vjeçarja nga Shkupi, bie nga autobusi me nr.11

Mbrëmë në Shkup në rr. “Gjorçe Petrov”, O.P.(57) nga Shkupi, derisa po transportohej me autobusin, i cili udhëtonte në linjën numër 11, gjatë nisjes së autobusit ka rënë dhe është lënduar. Në fatkeqësi, gruaja ka marrë lëndime të rrënda trupore, të cilat iu konstatuan në Kompleksin klinik „Nënë Tereza“, ku ishte dërguar për t’ia dhënë ndihmën mjekësore..

Është kryer hetim në vendin e fatkeqësisë nga ekipi hetues i SPB-Shkup.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!