Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Lëndohet një fëmijë deri sa po luante, i hodhën pushkaliqe të ndezur

M.A.(38) nga Tetova në SPB-Tetovë dje ka denoncuar se rreth orës 16, derisa djali i tij i mitur po luane në oborrin e një Shkolle fillore në Tetovë, një tjetër i mitur ia ka hedhur një pushkaliqe të ndezur dhe i solli lëndime, informon zëdhënësi i SPB-Tetovë, Marjan Josifoski.

I mituri është dërguar në Spitlain klinik të Tetovës për t’ia dhënë ndihmën mjekësore.

Janë duke u ndërmarrë masa për zbardhjen e rrastit.

Postime të ngjashme

Therret me thikë një person në Prishtinë

Dafina Vidishiqi

Hyri në testin për patent-shofer në emër të dikujt tjetër, arrestohet nga policia

Dafina Vidishiqi

Padi për dy të rinjë nga Haraçina, vodhën veturë dhe me të grabitën dhe bastore

Zekirija Haxhiu

Përleshje mes dy të punësuarve në pikëpagesën rrugore në Petrovec

Zekirija Haxhiu

Në Shkup 192 kundërvajtje trafiku, 31 për vozitje të shpejtë

Zekirija Haxhiu

Shqiptari nga Kosova vret të dashurin e ish-gruas në Belgjikë para syve të fëmijëve

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...