Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Lëndohet një polic në aksident trafiku në Shkup

Një polic është lënduar në fatkeqësi trafiku që ka ndodhur dje në Shkup.

Sipas informacione të MPB, fatkeqësia ka ndodhur në bul. “Boris Trajkovski” në Shkup ndërmjet automjetit “Audi”, me targa të Shkupit, i drejtuar nga MT.S.(52) nga Shkupi dhe motoçikleta “Honda”, pronë e MPB-së.

Nëpunësit policor, i cili po drejtonte me motoçikletën, është dërguar në Spitalin e përgjithshëm të qytetit “Sh.Naum Ohridski” ku i janë konstatuar lëndimet.

Inspektim në vendin e aksidentit kanë kryer ekipi i SPB Shkup dhe Prokurori publik.

Postime të ngjashme

Nuk i bind policisë për të ndaluar, arrestohet 51-vjeçari në Fier

S.B.

Vlorë/ Gjendet predha e paplasur, dyshohet se i përket Luftës së Dytë Botërore. Banori: Ja hoqa dheun me terezi dhe e ngrita me duar

S.B.

Pamjet/ Makina humbi drejtimin dhe ra në kanal, dy viktimat e shënuara në Lushnje janë babë e bijë

S.B.

Tre të mitur nga Tetova vidhnin nëpër shitore gjatë orës policore

S.B.

Detaje për aksidentin e rënd në Çento: Janë lënduar më tepër persona

S.B.

144 shkelje në Shkup, 63 për vozitje të shpejtë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...