Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Lëndohet rënd motoçiklisti pasi u aksidentua me një veturë në Shkup

Në datën 31.03.2021 në orën 13.30 në SPB Shkup është denoncuar se në bul. “NIkolla Karev” në Shkup ka ndodhur aksident trafiku ndërmjet motoçikletës “Kivej”, me targa të Kumanovës, e drejtuar nga S.B.(46) nga Shkupi dhe automjeti i udhëtimit “Opel Astra”, me targa të Shkupit, i drejtuar nga D.D.(53) nga Shkupi. Në aksident motoçiklisti ka marr lëndime të rënda trupore, të konstatuara në Spitalin e përgjithshëm të qytetit “8 Shtatori”. Është kryer inspektim në vendin e aksidentit nga ekipi inspektues i SPB-Shkup.

Postime të ngjashme

Sanksionohen 106 shoferë në Saraj

Zekirija Haxhiu

Arrestohet në Bllacë 38 vjeçari nga Shkupi

Dafina Vidishiqi

Keqpërdorim seksual i të miturës dhe vozitje në gjendje të dehur, arrestohen dy persona në Podujevë

Dafina Vidishiqi

Ajrovskit nga Prilepi iu shqiptua masa e paraburgimit pasi në kamionin që po voziste u zbuluan 324 kilogramë kokainë

Dafina Vidishiqi

Gjashtë të lënduar në një aksident në Klinë

Dafina Vidishiqi

Në Shkup sanksionohen 247 shoferë, 106 për drejtim të shpejtë të automjetit

Zekirija Haxhiu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...