Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Lëndohet rënd një 78-vjeçar, u shtyp nga vetura në Tetovë

Në datën 31.03.2021 në orën 21.15 në SPB Tetovë është denoncuar se në rrugën rajonale Pirok-Tetovë, në f.Pallçisht i Poshtëm, automjeti motorik i udhëtimit “Folksvagen Polo” me targa të Tetovës, i drejtuar nga D.Xh.(48) nga Tetova, ka goditur këmbësorin S.G.(78) nga f.Novosellë, Tetovë. Në aksident këmbësori ka marrë lëndime të rënda trupore, të konstatuara në Qendrën Klinike Tetovë. Është kryer inspektim në vendin e aksidentit nga ekipi inspektues i SPB Tetovë.

Postime të ngjashme

189 kundërvajtje në komunikacion, 58 për tejkalim shpejtësie

Dafina Vidishiqi

Një person dyshohet se e sulmoi një gardian në Qendrën e Paraburgimit në Prizren

Dafina Vidishiqi

Burri nga Peja raporton në Polici se babai dhe vëllai i gruas deshën ta vrasin

Dafina Vidishiqi

Aksident me paraglajder, lëndohet një shtetase ruse

Dafina Vidishiqi

Në një aksident mes një kamioni dhe një automobili në Skudrinë të lënduar dy persona, trafiku është normalizuar

Dafina Vidishiqi

Prilep/ Konfiskohet drogë me vlerë rreth 200.000 euro

Zekirija Haxhiu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...