Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Lëndohet rënd një këmbësor i mitur në Shkup, atë e përplasi vetura

Një këmbësor i mitur nga Shkupi ka marrë lëndime të rënda trupore pasi që atë e përplasi një veturë.

Sipas informacioneve të Ministrisë së Punëve të Brendshme, dje në orën 19.25 në SPB Shkup është denoncuar se në udhëkryqin nga rr. Brigada Maqedonase-Kosovare” me rr. “Xhon Kenedi” dhe rr. “362” në Shkup, automjeti “Mercedes” me targa të Shkupit, i drejtuar nga R.A.(39) nga Shkupi, ka goditur një këmbësor të mitur nga Shkupi.

Në aksident këmbësori ka marrë lëndime të rënda trupore të konstatuara në Kompleksin klinik “Nënë Tereza”.

Është kryer inspektim në vendin e ngjarjes nga ekipi inspektues i SPB-Shkup.

Postime të ngjashme

Një person i pastrehë ka ndërruar jetë në rrugën “Maqedonia”

R Zh

Heroinë në shtëpi/ Arrestohet shpërndarësi 32-vjeçar, i dënuar më parë

S.B.

Bastisje në Gazi Babë, është arrestuar një diler i drogës

R Zh

Përplasi për vdekje 62-vjeçarin në Tiranë, arrestohet shoferi 37-vjeçar

S.B.

Nuk i bind policisë për të ndaluar, arrestohet 51-vjeçari në Fier

S.B.

Vlorë/ Gjendet predha e paplasur, dyshohet se i përket Luftës së Dytë Botërore. Banori: Ja hoqa dheun me terezi dhe e ngrita me duar

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...