Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Biçiklisti lëndohet rëndë pasi që e goditi një këmbësor

Në datën 23.02.2021 në orën 11.50 është denoncuar se në Shkup, në bul. “Arradhat partizane”, biçikleta e drejtuar nga I.Ç. (47) nga Shkupi ka goditur këmbësorin J.P.(31) nga Shkupi, pas çka biçiklisti ka rënë dhe ka marrë lëndime të rënda trupore, të konstatuara në Spitalin e përgjithshëm të qytetit “Sh.Naum Ohridski”. Është kryer inspektim në vendin e aksidentit nga ekipi inspektues i SPB Shkup.

Postime të ngjashme

14 të vdekur nga koronavirusi në Kosovë gjatë 24 orëve të fundit

S.B.

Drejtim mjeti pa leje dhe në gjendje të dehur, 6 shoferë të arrestuar, 78 patenta të pezulluara në vend

S.B.

Lëndohet një polic në aksident trafiku në Shkup

S.B.

Covid 19 i mer jetën zjarrfikësit të njohur nga Shkupi, Nuredin Mustafa

Z H

Korçë/ Iu gjet një automatik pa leje dhe disa fishekë në shtëpi, arrestohet 41-vjeçari

S.B.

Vrasje në tentativë në Pejë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...