Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Lëndohet rëndë 73- vjeçari në një aksident në Shkup

Një person është lënduar rëndë kur mbrëmë, duke vozitur biçikletë është ndeshur me automjetin në rrugën “Alija Avdoviq” në Shkup.

Në aksident u përfshinë automjeti motorik i udhëtimit “Pezho 308” me targa të Shkupit, i drejtuar nga L.R.(26) nga Shkupi, dhe biçikleta e drejtuar nga Sh.A.(73) nga Shkupi.

Në aksident biçiklisti ka marrë lëndime të rënda trupore, të konstatuara në Kompleksin Klinik “Nënë Tereza”. Është kryer inspektim në vendin e aksidentit nga ekipi i SPB Shkup.

Postime të ngjashme

Një person ka humbur jetën në fatkeqësi trafiku pranë ish spitalit të qytetit në Shkup

S.B.

143 kg kokainë në portin e Durrësit, lihen në burg dy administratorët. Pamjet brenda gjykatës

S.B.

Gazetarja merret me forcë nga vendi i punës në Tiranë, sulmohet fizikisht nga i dashuri i saj

S.B.

Sanksione për 109 vozitës në Shkup, 30 për tejkalim të shpejtësisë

S.B.

Të akuzuar për vepra të ndryshme penale, 5 të arrestuar në Durrës

S.B.

Ekstradohet nga Gjermania Andi Janko, i dënuar me 12 vite burg në Shqipëri për mashtrim

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...