Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Lëndohet rëndë një punëtor në Shkup

Shkup, 14 tetor – Një punëtor nga Shkupi ka marrë lëndime të rënda trupore derisa ka kryer punët ndërtimore për kompaninë në lagjen Ilinden, njoftoi MPB-ja.

“Dje në orën 13.37 në SPB Shkup është lajmëruar se në kompleksin e klinikave ‘Nënë Tereza’ me lëndime të rënda trupore është sjellë personi V.S (59) nga Shkupi”, thonë në MPB.

Sipas asaj që njoftohet, ai është lënduar derisa ka kryer punët ndërtimore për kompaninë në lagjen Ilinden të Shkupit. Po ndërmerren masa për zbardhjen e rastit.

Postime të ngjashme

Ngjarja në Mamurras ku u plagosën 3 persona, shkon në katër numri i të arrestuarëve

S.B.

Aksioni i policisë së Tiranës çon në pranga pesë persona. Gjendet edhe një viktimë që dyshohet se…

S.B.

Shkëmbim zjarri mes policisë dhe një grupi, identifikohen efektivët e plagosur në Mamurras, në spital dhe një qytetar

S.B.

Sherri i vëllezërve me fqinjin/ Vritet me kallashnikov 50-vjeçari në Dibër, arrestohet autori. Shpallet në kërkim bashkëpunëtori

S.B.

Në veturën e një dileri nga Tetova policia ka zbuluar 100 paketime kokainë

S.B.

Një person ka humbur jetën në fatkeqësi trafiku pranë ish spitalit të qytetit në Shkup

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...