Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Lëndohet rëndë 28-vjeçari pasi u shtyp nga vetura ne rrugën Tetovë-f.Trebosh

Në datën 07.03.2021 në orën 21.25 në SPB Tetovë është denoncuar se në rrugën lokale Tetovë-f.Trebosh, automjeti motorik i udhëtimit “Audi” me targa të Tetovës, i drejtuar nga A.G.(54) nga f.Trebosh, ka goditur këmbësorin Sh.K.(28) nga f.Novak. Në aksident këmbësori ka marrë lëndime të rënda trupore, të konstatuara në Qendrën klinike Tetovë. Është kryer inspektim në vendin e aksidentit nga ekipi inspektues i SPB-Tetovë.

Postime të ngjashme

14 të vdekur nga koronavirusi në Kosovë gjatë 24 orëve të fundit

S.B.

Drejtim mjeti pa leje dhe në gjendje të dehur, 6 shoferë të arrestuar, 78 patenta të pezulluara në vend

S.B.

Lëndohet një polic në aksident trafiku në Shkup

S.B.

Covid 19 i mer jetën zjarrfikësit të njohur nga Shkupi, Nuredin Mustafa

Z H

Korçë/ Iu gjet një automatik pa leje dhe disa fishekë në shtëpi, arrestohet 41-vjeçari

S.B.

Vrasje në tentativë në Pejë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...