Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Lëndohet rrëndë 17-vjeçari në një aksident në Veleshtë

Në datën 04.01.2021 në orën 02.30 është denoncuar se në rrugën rajonale në f.Veleshtë ka ndodhur aksident trafiku ndërmjet automjetit të udhëtimit “Daevu Tiko”, me targa të Manastirit, i drejtuar nga I.J.(24) nga f.Veleshtë dhe automjeti i udhëtimit “Mitsubishi Galoper”, me targa nacionale gjermane, i drejtuar nga N.M.(23) nga f.Llabunishtë, Strugë. Në aksident, lëndime të rrënda trupore ka marrë 17-vjeçari bashkëudhëtar në automjetin “Daevu Tiko”, të konstatuara në Qendrën mjekësore Strugë. Është kryer inspektim në vendin e aksidentit nga ekipi inspektues i Stacionit policor Strugë.

Postime të ngjashme

Mbyllet objekti dhe arrestohet pronari i çajtores në Gostivar, u shkelën rregullat kundër Covid-19

T E

Kërkohej nga policia gjermane, trafikanti i drogës arrestohet në Tetovë

T E

Aksidenti i rëndë në Rrogozhinë/ Shkon në dy numri i viktimave, ndërron jetë pasagjerja

S.B.

Aksident në Kumanovë, godet biçikletën dhe ikë

T E

Tentuan t’i kontrabandojnë 25 telefona nga Maqedonia për në Kosovë, kapën dy persona

T E

Deçan, arrestohen shtatë persona dhe konfiskohen tetë armë pa leje

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...