Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Lëndohet rrëndë 28-vjeçari nga Manastiri në një aksident trafiku

Në datën 05.01.2021 në orën 20.55 është denoncuar se në rrugën lokale f.Presill-f.Buçin, Krushevë, automjeti i udhëtimit “Fiat Punto” me targa të Manastirit i drejtuar nga  B.R.(28) nga Manastiri, ka dallë nga rruga. Në aksident lëndime të rrënda trupore ka marrrë vozitësi, lëndime të cilat u konstatuan në Spitalin klinik të Manastirit. Inspektim në vendin e aksidentit ka kryer ekipi nga Stacioni policor Krushevë.

Postime të ngjashme

Deçan, arrestohen shtatë persona dhe konfiskohen tetë armë pa leje

S.B.

Kapet çifti shqiptar me 400 kg kanabis, detaji që nuk i shpëtoi policisë me gruan!

S.B.

Foto/ Po çonte të sëmurin në spital, ambulanca përplaset me Benz-in dhe përfundon përmbys

S.B.

Dyshohet se djali theri me thikë babanë në Mitrovicë, deklarohet policia

S.B.

Lëndohet rëndë vozitësi pasi humbi kontrollin ndaj automjetit

S.B.

Arrestohet 23-vjeçari në aeroportin e Shkupit, e kërkonte Gjykata Penale

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...