Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Lëndohet rrëndë 49-vjeçari pasi shtypet nga vetura në f.Saraj

Në datën 11.01.2021 në orën 20.00 në udhëkryqin nga rruga “20” në fshatin Saraj, Shkup, D.J.(37) nga Shkupi duke drejtuar automjetin e udhëtimit “Ford Fokus” ka goditur personin me iniciale I.S.(49) nga fshati Gërçec, Shkup. Pas aksidentit këmbësori është dërguar në kompleksin klinik “Nënë Tereza” ku ju konstatuan lëndime të rrënda trupore. Është kryer inspektim në vendin e ngjarjes.

Postime të ngjashme

Aksident në rrugën Ohër – Strugë, humb jetën një person

T E

Mbyllet çajtorja në Kumanovë, janë shkelur rregullat gjatë pandemisë

T E

Incident në Klinikën Gjinekologjike, mjeku sulmon infermieren

T E

Kapen rreth 200 kg lëndë narkotike në rajonin e Gjevgjelisë

T E

Mbyllet objekti dhe arrestohet pronari i çajtores në Gostivar, u shkelën rregullat kundër Covid-19

T E

Kërkohej nga policia gjermane, trafikanti i drogës arrestohet në Tetovë

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...