Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Lëndohet rrëndë biçiklisti pasi u godit nga vetura

Në datën 21.01.2021 në orën 14.30, në udhëkryqin nga bulevaret “Kuzman Josifovski Pitu” dhe “Kërste Misirkov” në Shkup, G.T.(42) nga Shkupi, duke drejtuar automjetin e udhëtimit “Pezho 206”, me targa të Shkupit, ka goditur biçiklistin N.A.(50) nga Shkupi. Pas aksidentit N.A. është dërguar në Spitalin e përgjithshëm të qytetit “Sh.Naum Ohridski”, ku dhe ju konstatuan lëndime të rrënda trupore. Është kryer inspektim në vendin e aksidentit.

Postime të ngjashme

Aksident në Kërçovë, lëndohet një person

D V

Aksident në Vallandovë, humb jetën një person

D V

Edhe katër të rinj arrestohen pasi kapen me marihuanë!

R Zh

Arrestohen tre shkupjanë për drogë, më i riu një 18-vjeçar!

D V

Ia keqpërdorin kartelën bankare, kryejnë blerje online në vlerë rreth 12 mijë euro

D V

Pesë raste të dhunës në familje në 24 orët e fundit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...