Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Lëndohet rrëndë këmbësori në Shkup pasi u godit nga vetura

Zhurnal Ads

Në udhëkryqin e bulevardit “Hristijan Todorovski Karposh” dhe rrugën “Ferid Bajram” në Shkup dje një automjet  “Ford Fiesta” me targa të Shkupit, e ka goditur këmbësorin R.C.(61) nga Shkupi dhe ka ikur nga vendi i ngjarjes.

Në fatkeqësinë këmbësori ka marrë lëndime të rënda trupore, të konstatuara në kompleksin e klinikave “Nëna Terezë”.

Është kryer inspektim  nga ekipi inspektues i SPB-së Shkup. Punohet në zbardhjen e rastit, thuhet në raportin e policisë.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Ishte i infektuar me koronavirus/ Ndërron jetë në spital një i burgosur, detajet nga ngjarja

S.B.

Ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar, arrestohet vlonjati

S.B.

Tentim për vrasje me 21 plumba në Pregllovë, i sulmuari u shpëton plumbave, pëson kali i tij

T E

Gjendet i vdekur Heset Rrahmani nga Vitia, i cili ishte zhdukur ditë më parë

S.B.

Detaje nga aksidenti tragjik, shoferi nuk frenoi para përplasjes. Njëra nga motrat humbi jetën

admin

Lëndohen me thikë dy persona në Shkup

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...