Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Lëndohet rrëndë këmbësori pasi e shtypi vetura në Shkup

Zhurnal Ads

Në datën 01.11.2020 në orën 09.20 në Shkup në udhëkryqin nga rr. “Naum Haumovski Borçe” dhe rr. “Aminta Treti”, automjeti i udhëtimit “Opel”, me targa të Gostivrit, i drejtuar nga Q.Xh.(30) nga Gostivari, ka goditur këmbësorin T.H.(88) nga Shkupi. Pas aksidentit T.H., është dërguar në Kompleksin klinik “Nënë Tereza” ku iu konstatuan lëndime të rrënda trupore. Inspektim në vendin e aksidentit ka kryer ekipi i SPB-Shkup.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Aksion i madh policor në Ohër, janë konfiskuar mbi 100 kg mariuhanë

admin

Në hekurudhën Gjevgjeli-Shkup në Veles, janë gjetur 22 emigrantë

E.E.

Pogradec/ Banesa i përfshihet nga flakët, humb jetën 42-vjeçari në Vërdovë

S.B.

Arrestohet një person në Rahovec, pasi shkaktoi aksident ku u lënduan pesë persona

S.B.

Zjarr në një ndërtesë në Gostivar

Z H

Kundërshtuan me dhunë policët/ 3 të prangosur në Berat, djali i të arrestuarit shpallet në kërkim

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...