Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Lëndohet rrëndë motoçiklisti 34-vjeçar në një aksident trafiku në Shkup

Në datën 05.10.2020 në orën 22.40 është denoncuar se në rr. “Juzhnomoravski Brigadi” në Shkup ka ndodhur aksident trafiku ndërmjet automjetit të udhëtimit “Citroen c3” me targa të Shkupit, i drejtuar nga B.K.(30) nga Shkupi, automjeti i udhëtimit “Folksvagen Polo” me targa të Shkupit, i dejtuar nga A.I.(20) nga f.Creshevë e Shkupit dhe motoçikleta “Jijing” me targa të Shkupit, i drejtuar nga B.H.(34) nga Shkupi. Në aksident, motoçiklisti ka marrë lëndime të rrënda trupire, të konstatuara në Kompleksin klinik “Nënë Tereza”. Është kryer hetim në vendin e ngjarjes nga ekipi hetues i SPB Shkup, thuhet në raportin e policisë.

Postime të ngjashme

Aktakuzë për terrorizëm ndaj tre personave nga Kumanova

D J

Shtetasit e Maqedonisë përfituan mijëra euro duke mashtruar kompani nga vendet e Ballkanit

D J

Një furgon përplasi motoristin në Kumanovë, me lëndime të rënda dërgohet në spital

S.B.

Shqiptohen dënime për burrë e grua, shtetas të Gjermanisë – falsifikuan PCR-testet

S.B.

Dy persona lëndohen rëndë në aksident, automjeti doli nga rruga Prilep-Manastir

S.B.

Koka e trafikut të drogës nga Turqia, i afërt me ‘bosin’ e heroinës Abdulselam Turgut, 65-vjeçari i vrarë në Tiranë po verifikohej për pastrim parash

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...