Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Lëndohet rrëndë një fëmijë pasi e goditi vetura në Çair

Dje rreth orës 14.30 në rr. “Kërste Asenov” në Shkup, automjeti i udhëtimit “Folksvagen Xheta me targa të Shkupit, i drejtuar nga B.Xh.(46) nga Shkupi, ka goditur një këmbësor të mitur nga Shkupi.

Në aksident, këmbësori ka marrë lëndime të rrënda trupore, të konstatuara në Kompleksin klinik “Nënë Tereza”.

Është kryer hetim në vendin e aksidentit nga ekipi hetues i SPB-Shkup.

Postime të ngjashme

Aksident në rrugën Ohër – Strugë, humb jetën një person

T E

Mbyllet çajtorja në Kumanovë, janë shkelur rregullat gjatë pandemisë

T E

Incident në Klinikën Gjinekologjike, mjeku sulmon infermieren

T E

Kapen rreth 200 kg lëndë narkotike në rajonin e Gjevgjelisë

T E

Mbyllet objekti dhe arrestohet pronari i çajtores në Gostivar, u shkelën rregullat kundër Covid-19

T E

Kërkohej nga policia gjermane, trafikanti i drogës arrestohet në Tetovë

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...