Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Lëndohet rrëndë një motoçiklist në KK “Bllacë”

Një person ka marrë lëndime të rrënda trupore në aksidentin që ka ndodhur dje në kalimin kufitar “Bllacë”

Në datën 07.02.2021 në orën 17,50 tek pompa e benzinës në magjistralen Shkup-KK “Bllacë”, ka ndodhur aksident trafiku ndërmjet automjetit të udhëtimit “Mercedes” me targa të Kosovës, i drejtuar nga H.S.(59) nga R. e Kosovës dhe motoçikleta “Honda” me targa të Strugës, e drejtuar nga A.B.(39) nga Struga. Pas aksidentit A.B. është dërguar në Kompleksin klinik “Nënë Tereza” ku nga ana e mjekut I janë konstatuar lëndime të rrënda trupore, njoftoi MPB.

Është kryer inspektim në vendin e ngjarjes.

Postime të ngjashme

Arrestohet një shtetas shqiptar për vënie të zjarrit pyjor në rrethinën e Gostivarit

D V

Arrestohen katër persona, dyshohen se shkaktuan zjarret në Maqedoninë e Veriut

D V

Rrahu një femër, Policia arreston pejanin

D V

Tentativë grabitje në Durrës/ 27-vjeçari futet me forcë në banesën e një gruaje e godet me grusht dhe e kërcënon me thikë, arrestohet nga policia

D V

Shqiptari në Greqi që vrau gruan: Kam prova që më tradhtonte

D V

Aksident i rëndë afër kufirit të Bllacës, rrokulliset kamioni

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...