Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Lëndohet rrëndë një shkupjanja pasi u rrëzua në autobus

Shkupjanja është lënduar rrëndë pasi që ka rrënë në autobusin në të cilin po vozitej.

Incidenti ka ndodhur dje në orën 17.20 në bul. “Arradhat Partizane”, në afërsi të urrës “Kombet e Bashkuara”, T.J. nga Shkupi, derisa po udhëtonte në autobus “Man”, i drejtuar nga S.T.(49) nga Shkupi, ka rrënë dhe ka marrrë lëndime të rrënda trupore, të konstatuara në Spitalin e përgjithshëm të qytetit “8 Shtatori”.

Është kryer inspektim nga ekipi inspektues nga SPB Shkup.

Postime të ngjashme

Aksident në Kumanovë, godet biçikletën dhe ikë

T E

Tentuan t’i kontrabandojnë 25 telefona nga Maqedonia për në Kosovë, kapën dy persona

T E

Deçan, arrestohen shtatë persona dhe konfiskohen tetë armë pa leje

S.B.

Kapet çifti shqiptar me 400 kg kanabis, detaji që nuk i shpëtoi policisë me gruan!

S.B.

Foto/ Po çonte të sëmurin në spital, ambulanca përplaset me Benz-in dhe përfundon përmbys

S.B.

Dyshohet se djali theri me thikë babanë në Mitrovicë, deklarohet policia

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...