Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Lëndohet rrëndë vozitësi në një aksident në rrugën Kërçovë – Gostivar

Në datën 17.11.2020 në orën 12.10, në rrugën magjistrale Kërçovë – Gostivar, në fshatin Trapçindoll, ka ndodhur aksident trafiku ndërmjet automjetit “Fiat Seiçento”, me targa të Kërçovës, i drejtuar nga D.D.(35)  nga Kërçova dhe “Tojota” me targa të Kosovës, i drejtuar nga B.N.(40) nga Prishtina, informon MPB.

Në aksident D.D. ka marrë lëndime të rrënda trupore, të konstatuara në Kompleksin klinik “Nënë Tereza” në Shkup, ku u dërgua për t’ia dhënë ndihmën mjekësore, thonë nga policia.

Sipas udhëzimit të Prokurorit publik inspektim në vendin e aksidentit ka kryer ekipi nga Stacioni policor – Kërçovë.

Postime të ngjashme

Aksident trafiku, rrokulliset kamioni në afërsi të Strazhës

R Zh

Ky është shoferi i kamionit nga RMV, ku u sekuestruan 300 kg kokainë në Durrës

Dafina Vidishiqi

Arrestohet një person në Manastir, kapet me lëndë narkotike

Dafina Vidishiqi

Kapet 300 kg kokainë në Portin e Durrësit, gjendet në kamionin e një shtetasi nga Maqedonia e Veriut

Dafina Vidishiqi

Shtip, gjendet i vdekur një 38-vjeçar

R Zh

Një qytetar i Dibrës është plagosur me armë zjarri

Zekirija Haxhiu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...