Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Lenny Kravitz duket për mrekulli në moshën 56 vjeçare, tregon sekretin e dukjes rinore

Lenny Kravitz është pjesë e ballinës së revistës Men’s Health për botimin e muajit nëntor. Ai është 56-vjeçar dhe deri në mars mbajti koncerte nëpër botë, deri në fillimin e pandemisë me coronavirus.

Më pas u largua nga shtëpia e tij në Paris dhe shkoi në Bahama, ku planifikon të qëndrojë në një shtëpi verore.

Sidoqoftë, bagazhet e tij ishin pajisur tashmë në Australi dhe siç tha në një intervistë për Men’s Health, ai ka jetuar me gjëra nga çanta e fundjavës për muajin e pestë.

https://www.instagram.com/p/CFznubVJch1/?utm_source=ig_web_copy_link

Rokeri me kënaqësi zbulon sekretin e rinisë së tij – e do jetën e tij dhe e shijon atë, transmeton KP.

Shumica e ditëve në Lenny Island ai zgjohet dhe kontrollon të korrat dhe perimet e tij pas mëngjesit. Ai rrit tranguj, bamje, shalqi, fruta pasioni, mollë, shegë, kokos, mango dhe shumë bimë.

Që nga fundi i viteve të nëntëdhjeta, Kravitz ka punuar me trajnerin e Miamit Dodd Romero, të cilit ai i atribuohet si meritor për ndihmën e tij për të mbajtur pamjen e mirë dhe qëndresën për të mbajtur koncerte tre orësh.

https://www.instagram.com/p/CFz6DA9BVJd/?utm_source=ig_web_copy_link

“Rutina është në shënjestër – ushtrime kardio në mëngjes, kardio para gjumit, pesha gjatë ditës. Këto ditë ata punojnë së bashku përmes FaceTime”, ka deklaruar muzikanti.

Për më tepër, ai nuk harron t’i kushtojë kohë meditimit dhe lutjes, të cilën ai e thekson si thelbësore në ruajtjen e një fryme të mirë në këto kohë të vështira.

Ajo që është më e vështirë për të është pamundësia për të regjistruar muzikë dhe këngë të reja, por ai beson fuqimisht se do të vijë së shpejti.

https://www.instagram.com/p/CF2gSLvBfRo/?utm_source=ig_web_copy_link

Postime të ngjashme

Ledri Vula ofron pamje duke u argëtuar me vajzën Poem Blu

S.B.

PD e LSI duan anulim rezultati/ Paraqesin në KQZ 20 ankesa për zgjedhjet

S.B.

Taylor Swift do të nderohet me shpërblimin “Ikonë Globale”

S.B.

Nicole Scherzinger merr vëmendje me një imazh me të ëmën

S.B.

Loredana shfaqet me veshje të thjeshtë në pozat e reja

S.B.

Georgina Rodriguez shfaqet e mrekullueshme në fotosesionin për markën e veshjeve italiane

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...