Agjencia Zhurnal.mk
Auto

Leon vazhdon të mbetët modeli më i shitur i Seatit, me të drejtë

Leon është modeli më i shitur i markës spanjolle Seat, dhe siç qëndrojnë gjërat, kjo veturë do ta mbajë këtë titull në vitet që vijnë.

Ja disa nga elementet që e bëjnë të kërkuar nga klientët, të dhëna të nxjerra pas një testimi të versionit 2.0 TDI me 150 kuaj fuqi.

Leon arriti në rrugët botërore në mënyrë krejt ndryshe. I sigurt me pamjen dhe forcën e tij, ai pushton kudo që shfaqet. Thjesht kur e shihni, uleni në të, e ndizni motorin dhe menjëherë dashuroheni me gjithçka që ofron. Dhe ofron shumë – dizajn të jashtëm inovativ, ulëse të rehatshme, panel instrumentesh të përsosur, të thjeshtë dhe të dizajnuar saktësisht, komoditet, hapësirë ​​të gjerë të bagazhit, dinamikë të përsosur të vozitjes e shumëçka tjetër.

Në fakt, kjo është thuajse gjithçka që nevojitet për një shofer që me jo shumë para kërkon veturë të mirë. \ autoblog

Postime të ngjashme

BMW punon me kompozitor të njohur për të krijuar zërin e veçantë të veturave elektrike

S.B.

Audi R8 prek lehtësisht shpejtësinë 335 km/orë, më shumë se maksimumi i deklaruar

S.B.

Me veturë tërheq kamp-shtëpizën nëpër një autostradë në Britani, shoferi nuk e dinte që i ishte shfryrë goma – ndalet nga policia

S.B.

Ky “Chevrolet” i vitit 1960 është bërë aq tërheqës sa ‘do të shpenzonit edhe centin e fundit për ta blerë atë’!

S.B.

Tesla po humbet burimin e të ardhurave që ka qenë thelbësore për fitimet

S.B.

Renaulti vitin e ardhshëm lanson veturën e parë elektrike

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...