Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Leonardo DiCaprio mendon se Camila Morrone është vajza e ëndrrave të tij

Ai është aktori i njohur që ka filluar romancën me një vajzë mjaft të bukur.

Bëhet fjalë për Leonardo DiCpario dhe Camila Morrone, të cilët po kalojnë mjaft kohë produktive së bashku, shkruan Daily Mail.

Në një intervistë për ET Online, një burim afër aktorit ka folur më shumë rreth të dashurës së tij.

“Ne jemi në dashuri. Camila është vajza e ëndrrave të mia. Ajo është e re dhe e lezetshme, e thjeshtë sepse përshtat lehtë me familjen e tij”, është shprehur burimi.

Dyshja përndryshe kanë filluar romancën që nga viti 2017, kurse u lidhën edhe më shumë gjatë qëndrimit së bashku në izolim.

Ani pse njëri prej tyre është shumë i famshëm, paraqitjet e tyre kanë qenë të rralla sikur në publik ashtu edhe në rrjete sociale.

Postime të ngjashme

Adele ndahet zyrtarisht nga ish-bashkëshorti Simon Konecki, pas dy vitesh procedura gjyqësore

S.B.

I dashuri i deritanishëm i Rita Orës, Romain Gavras konfirmon se është ndarë nga këngëtarja

S.B.

Çmenduria e Ibrahimovicit në “Sanremo”, suedezi udhëtoi 60 kilometra me motorin e një tifozi të Milanit për të arritur në festival pasi ngeci në trafik

S.B.

Ermal Meta shkëlqen në “Sanremo 2021”, renditet i pari në listën e interpretuesve të gjysmëfinales

S.B.

Arday dhe Leron sjellin bashkëpunimin e ri “Whoopty Remake”

S.B.

Xheri bën dedikim prekës për Cekën pas ndarjes nga jeta: Lamtumirë ikona e kuzhinës shqiptare

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...