Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Leonita me ‘selfie’ para pasqyrës, në plan të parë barku i rritur

Granit Xhaka dhe Leonita Lekaj janë në pritje të fëmijës së dytë, lajm të cilin e kishin bërë të ditur në muajin janar.

Dhe derisa çifti janë në pritjen e bukur, bashkëshortja e futbollistit të famshëm vazhdon të sjellë imazhe, në të cilat ka në plan të parë barkun e rritur.

Ndryshe, çifti janë prindër të një vajze, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Ayana.

Ndërkohë, Xhaka gjatë ditës së sotme do të zhvillojë ndeshjen kthyese të Ligës së Evropës ndërmjet Arsenalit dhe Benficas.

Postime të ngjashme

Me këmishë nate dhe e pa grimuar, Dua Lipa iu thotë “mirëmëngjesi” fansave me poza ku vë në pah dukjen e saj natyrale

S.B.

Dua Lipa sërish pjesë e reklamës së parfumit “Libre”

S.B.

Madonna e ka blerë shtëpi 19.3 milionë dollarësh nga The Weeknd

S.B.

Kanye West dhe Kim Kardashian kërkojnë të dy kujdestarinë e përbashkët në divorc

S.B.

Bebe Rexha shënon një tjetër sukses të madh, kënga e saj “Meant to be” arrin një miliard dëgjime në Spotify

S.B.

Të famshmit nga estrada shqiptare urojnë Muajin e Shenjtë të Ramazanit

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...