Leonita shpërndan fotografi të përbashkët me Xhakën: Dashuria e jetës time

Gruaja e Granit Xhakës, Leonita, e ka publikuar një fotografi të përbashkët me lojtarin e mirënjohur, të cilin e ka quajtur mikun më të mirë dhe dashurinë e jetës.

 

“Bashkëshorti, miku im më i mirë, dashuria e jetës time, Granit Xhaka”, është përshkrimi i fotografisë.

Futbollisti i famshëm shqiptar dhe partnerja e tij në muajin prill u bënë prindër për herë të dytë.

(Foto: Instagram/leonita.x)

Ata mirëpritën në jetë një tjetër vajzë, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Laneya.

Leonita dhe Graniti përndryshe janë prindër edhe të një vajze më të madhe të quajtur Ayana. 

Related posts

“Dashuria e pamundur” rikthen pas 4 vitesh Rozana Radin në krah të Stines, historia e rrallë që do na rrëfejnë

D V

Në pritje të fëmijës së dytë, Kylie Jenner dhe Travis Scott nuk kanë qenë asnjëherë më të afërt

D V

Rozana Radi: Nuk kam bërë asnjë ndërhyrje në fytyrë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com