Showbiz

Leonora Jakupi duket tërheqëse dhe elegante me sako të 3,850 eurove

Zhurnal Ads

Këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi, duket gjithnjë e kuruar deri në detaje në paraqitjet e saj.

Ajo duket se shpenzon mjaft që të duket bukur dhe tërheqëse edhe në përditshmëri.

Nga të gjitha markat, Leonora duket se është një adhuruese e markës së famshme të veshjeve “Versace”, përderisa në shumicën e paraqitjeve shfaqet me veshje të kësaj marke.

https://www.instagram.com/p/CEroh_rDt_D/?utm_source=ig_web_copy_link

Në një fotografitë e fundit në rrjetin social Instagram, Leonora ka pozuar me një sako të “Versace”, e cila kushton hiç më pak se 3,850 euro.

Diçka më lirë kushton rripi i saj i zi në vlerë 490 euro, ndërsa getat të po së njëjtës markë kushtojnë rreth 460 euro.

https://www.instagram.com/p/CFzu6S5AI2C/?utm_source=ig_web_copy_link

Të ardhurat e mira nga muzika, duket se ia kanë mundësuar këngëtares që të bëjë një jetë mjaft të mirë dhe luksoze, duke mos u kursyer për paraqitjet e tilla.

Postime të ngjashme

Ylli i “Game of Thrones”, Lena Headey komentohet për një romancë dashurie me Marc Menchaca – një vit pas ndarjes nga bashkëshorti

admin

Travis Scott fshin llogarinë e Instagramit pasi e tallin për kostumin e Batman

S.B.

Leona Lewis dëshiron ta adoptojë një fëmijë

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...