Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Leonora Jakupi duket tërheqëse dhe elegante me sako të 3,850 eurove

Këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi, duket gjithnjë e kuruar deri në detaje në paraqitjet e saj.

Ajo duket se shpenzon mjaft që të duket bukur dhe tërheqëse edhe në përditshmëri.

Nga të gjitha markat, Leonora duket se është një adhuruese e markës së famshme të veshjeve “Versace”, përderisa në shumicën e paraqitjeve shfaqet me veshje të kësaj marke.

https://www.instagram.com/p/CEroh_rDt_D/?utm_source=ig_web_copy_link

Në një fotografitë e fundit në rrjetin social Instagram, Leonora ka pozuar me një sako të “Versace”, e cila kushton hiç më pak se 3,850 euro.

Diçka më lirë kushton rripi i saj i zi në vlerë 490 euro, ndërsa getat të po së njëjtës markë kushtojnë rreth 460 euro.

https://www.instagram.com/p/CFzu6S5AI2C/?utm_source=ig_web_copy_link

Të ardhurat e mira nga muzika, duket se ia kanë mundësuar këngëtares që të bëjë një jetë mjaft të mirë dhe luksoze, duke mos u kursyer për paraqitjet e tilla.

Postime të ngjashme

Me këmishë nate dhe e pa grimuar, Dua Lipa iu thotë “mirëmëngjesi” fansave me poza ku vë në pah dukjen e saj natyrale

S.B.

Dua Lipa sërish pjesë e reklamës së parfumit “Libre”

S.B.

Madonna e ka blerë shtëpi 19.3 milionë dollarësh nga The Weeknd

S.B.

Kanye West dhe Kim Kardashian kërkojnë të dy kujdestarinë e përbashkët në divorc

S.B.

Bebe Rexha shënon një tjetër sukses të madh, kënga e saj “Meant to be” arrin një miliard dëgjime në Spotify

S.B.

Të famshmit nga estrada shqiptare urojnë Muajin e Shenjtë të Ramazanit

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...