Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Leonora Jakupi merr vëmendjen me dukjen atraktive në imazhet e reja

Këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi, është shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar për këngët e saj.

Megjithëse ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë këngë të re, Leonora po tregohet herë pas here aktive për fansat në rrjetet sociale.

Së fundmi, këngëtarja Jakupi ka publikuar disa fotografi të reja në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, ku ka marrë vëmendjen e fansave me dukjen e saj.

E veshur me një mbulesë interesante nën ngjyrat bardhë e zi, Leonora ka pozuar në studion e dy miqve të saj, Sellmës dhe Kacit, të cilët kujdesen gjithmonë për dukjen e saj.

Pëlqimet dhe komentet nga ana e ndjekësve nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar bukuroshen për dukjen e saj në këto fotografi.

Leonora nuk ka qenë aktive që prej programeve festive, teksa pritet që shumë shpejt të sjellë diçka të re për fansat e saj.

Postime të ngjashme

Derisa shijon shtatzëninë, Arbenita Ismajli publikon imazhe të realizuara më parë

S.B.

Rita Ora vë në pah të pasmet e formësuara me bikini, shijon plazhin në Australi

S.B.

Emrat e njohur të muzikës shqipe, pjesë e albumit të Meriton Ademit

S.B.

Amber Heard flitet të jetë larguar nga “Aquaman 2”, pasi peticioni për të arriti 1.8 milion nënshkrues

S.B.

“Atyre u duhen rep-artiste si unë”, Melinda mahnit me imazhet ku vë në pah fizikun e bujshëm

S.B.

Vajza e Adriana Matoshit, Kaona Sylejmani së shpejti me projekt muzikor

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...