Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Leonora Jakupi ndan imazhe të rralla nga fëmijëria

Ajo numëron vite të shumta në skenë, por vazhdon të mbetet një nga artistet më të admiruara shqiptare.

Fjala është për këngëtaren e njohur Leonora Jakupi, e cila ndër vite ka realizuar projekte e hite të ndryshme.

Duke qenë se momentalisht është 41 vjeçare, biondja së fundmi ka ndarë disa imazhe nga fëmijëria.

Siç shihet, Leonora është bërë nostalgjike për të kaluarën dhe ka vendosur t’ua prezantoj fansave pamjen kur ishte në moshë të re.

“Nostalgji, a ju kujtohet shtrumfeta. Edhe ky stili i flokëve mos me të hy flokët në sy”, ka shkruar ajo në njërën prej imazheve teksa në tjetrën shfaqet kur ishte në klasë të parë.

“Klasa e parë, u rritën pak flokët”, vazhdoi Jakupi.

Sa i përket projekteve të reja muzikore, Leonora ka kohë që nuk ka prezantuar ndonjë këngë të re për admiruesit e muzikës së saj.

Postime të ngjashme

Përse Jennifer Lopez është ndarë nga Alex Rodriguez?

S.B.

Afërdita Dreshaj rrëfen njohjen me Jakub Kindl dhe flet për sekretin e një martese të lumtur: Ne e përkrahim njëri-tjetrin në çdo gjë

S.B.

Pas vdekjes së Princit Filip, kush do të trashëgojë titullin Duka i Edinburgut?

S.B.

William dhe Harry u panë duke biseduar me njëri-tjetrin në varrimin e Princit Filip, bashkohen për herë të parë që pas largimit të Princit nga familja mbretërore

S.B.

Kate Middleton në varrimin e Princit Filip shfaqet me një gjerdan diamanti të Mbretëreshës Elizabeth II dhe Princeshës Diana

S.B.

John Cena, vëllai i Dieselit “i dërguar prej Walkerit” në filmin e ri “F&F9”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...