Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Leonora Jakupi reagon pas ngjarjeve të fundit: Terroristi nuk ka fe as komb

Edhe Leonora ka reaguar pas sulmit të mbrëmshëm në Vjenë.

Si pasojë e një sulmi terrorist në Vjenë, kanë mbetur të vdekur të paktën katër persona dhe 22 të lënduar.

Sulmi në Vjenë erdhi pak ditë pas ngjarjes tragjike në Paris, ndërsa nxiti reagime të shumta nga e gjithë bota.

Nga Kosova, përveç krerëve të shtetit, kanë reaguar edhe disa prej artistëve të njohur, të cilët shprehin ngushëllime për viktimat.

Së fundi, Leonora Jakupim e anë të një postimi në Instagram shkruan “Terroristi nuk ka fe as komb!”. 

Postime të ngjashme

Jennifer Lopez publikon fotografi pa unazën 1 milion dollarëshe të fejesës

S.B.

Kida me imazhe të tjera tërheqëse nga pushimet në Dubai

S.B.

Beyonce dhe Jay-Z në një udhëtim romantik në Las Vegas për përvjetorin e 13-të të martesës

S.B.

Besnik Krapi me dedikim emocional për Jonidën në ditëlindjen e 35-të

S.B.

Meghan Markle nuk do të marrë pjesë në varrimin e Princit Philip

S.B.

Shkenda Dubova dhe Riki sjellin projektin e ri “Si dikur”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...