Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Leonora Jakupi shfaqet e mrekullueshme me fustanin e kuq

Ajo është ndër këngëtaret shqiptare që për vite me radhë ka sjell projekte të shumta muzikore.

Bëhet fjalë për Leonora Jakupin, e cila afër saj mban shumë fansa të cilët e mbështesin vazhdimisht.

Bukuroshja bionde së fundmi ka vendosu që të publikojë një fotografi joshëse në rrjetin social Instagram.

Ajo shfaqej me një fustan të kuq, që i theksonte linjat e bujshme trupore, të fituara përmes stërvitjeve të shumta.

Flokët e lakuara ajo i la të lira mbi supe, teksa për makijazh shkoi me nuanca më të errëta.

Leonora pothuajse çdo detaj të paraqitjes së saj e kishte kuruar, çka ngjalli reagime pozitive të ndjekësve në komente.

Postime të ngjashme

Martohet miliarderja MacKenzie Scott, ish-bashkëshortja e themeluesit të Amazonit

S.B.

Dolce & Gabbana kërkon 600 milionë dollarë nga dy blogerë amerikanë

S.B.

Adelina Emini i kushton këngë të ëmës për 8 Mars

S.B.

Genta Ismajli dhe Fero së shpejti sjellin këngën e re

S.B.

Zbulohen emrat e artistëve pjesëmarrës në “Kënga Magjike 2021”

S.B.

Meghan Markle dhe Princi Harry zbulojnë se janë në pritje të një vajze

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...