Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Leonora Jakupi shpreson për një dasmë dhe tregon se dëshiron të ketë një fëmijë në 2021

Këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi, prej vitesh po shijon një lidhje dashurie ndonëse e ka mbajtur jashtë kamerave.

Ajo së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan”, ndërsa ka zbuluar disa detaje në lidhje me romancën e saj.

Madje në një moment ajo tregoi se do kenë dasmë në vitin 2021 pasi 2020 ia prishi planet për martesë. Siç theksoi artistja nga Drenica, shpreson të bëjë një dasmë në vitin që vjen, por jo tradicionale.

Ajo po ashtu kishte një dëshirë speciale e cila i shkruajti babagjyshit këtë dëshirë: “Për vitin 2021 do të doja një fëmijë, domethënë një bebe për mua, jo kukull”.

Megjithatë, Jakupi deri më tani nuk ka zbuluar identitetin e personit që ia ka rrëmbyer zemrën.

Leonora në anën tjetër gjatë këtij viti është rikthyer në skenë me dy projekte muzikore, të cilat u pritën mirë nga publiku.

Postime të ngjashme

Anxhela Peristeri prezanton videoklipin e këngës që do na përfaqësojë në “Eurovision”

T E

Don Xhoni dhe Tayna së shpejti në bashkëpunim

S.B.

Qentë e Lady Gagës gjendet të sigurt pas sulmit që iu bë rojtarit të këngëtares

S.B.

George Clooney dhe Julia Roberts do të bashkohen për filmin “Ticket To Paradise”

S.B.

Bebe Rexha zbulon fobinë e saj: Urrej udhëtimin me aeroplan

S.B.

Loredana i bën më të shpeshta paraqitjet pa makijazh

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...