Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Leonora Jakupi uron 108 vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi, është ndër më aktivet në estradën shqiptare.

Ajo është e njohur edhe për patriotizmin që përçon përmes këngëve, përfshirë edhe imazheve të ndryshme.

Ndërkohë, gjatë ditës së djeshme (e premte) në një postim në rrjetin social Instagram, ajo ka ndarë një imazh unik.

Bukuroshja bionde shihej e veshur me një bluzë ku ishte e vizatuar shqiponja, dukë bërë të ditur 108 vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë.

“Shqipëria ime, 108”, ka shkruar ajo në përshkrim të imazhit.

Postime të ngjashme

Ledri Vula me urim të veçantë për babanë

Dafina Vidishiqi

Anastasia zbulon shumë me bikini të vogla në imazhin nga jahti

Dafina Vidishiqi

Angelina Jolie fotografohet me gjashtë fëmijët në aeroport pas udhëtimit për ditëlindje

Dafina Vidishiqi

Daut Haradinaj zgjedh fjalët më të mira për të uruar bashkëshorten

Dafina Vidishiqi

“Ditari”, kënga më e re nga Remzie dhe Nexhat Osmani

Dafina Vidishiqi

DJ Geek nuk përmbahet, shikojeni çfarë i bën Dafinës në plazh

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...