Leonora Jakupi ‘zhduk’ krahun në fotografi nga photoshopi i tepërt

Leonora Jakupi ka ndarë imazhe atraktive në rrjete sociale.

 

Këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi tashmë aktive në rrjete sociale ka ndarë imazhe të reja me ndjekësit e saj.

Ajo ka publikuar disa imazhe ku shihet e veshur me veshje më të rëndë se zakonisht ku dominonte ngjyra e zezë teksa pozonte për kamerën plot vetëbesim.

Fansat e Leonorës komentuan dhe pëlqyen fotografitë menjëherë pas postimit duke quajtur atë një ndër femrat e bukura shqiptare.

Por ishte një detaj që u morri vëmendjen fansave me sy shqiponjë, krahu i cili po i mungonte në fotografi. Ndërsa disa prej tyre shprehën teoritë e tyre se kjo është shkak i photoshopit të tepërt në fotografi.

Related posts

Demi Rose vendos një shfaqje tunduese në rroba banje gri

D V

Adriana Matoshi me të dashurin në pushime: Çdo herë befasohem nga ky njeri i pashëm, i uroj çdo femre një burrë si ai

D V

“Në mënyrën time”, Oriola do t’iu lë pa gjumë me pozën që ka marrë sonte

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More