Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Leti: Guximi është fillimi i fitores

I ka hyrë garës për deputet me listën e Vjosa Osmanit por biznesmeni i njohur Rrustem Leti guxon për këtë fushatë duke thënë se Guximi është fillimi i fitores. Ai bashkë me Vjosën e shumë kandidat të tjerë garojnë me VV.

Ja postimi i tij:

Të nderuar familjarë, miq dhe qytetarë të Republikës së KosovësUnë jam me ju dhe për ju.

Do jemi bashkë sepse bashkimi e rrit GUXIMIN dhe fuqinë për ndryshim, me Vjosen do jemi bashkë në këto zgjedhje, sepse kemi vizion të përbashkët dhe kauzë të drejtë për vendin tonë.

Guximi është fillimi i fitores.

#Guxo#VjosaOsmani2#RrustemLeti56

Postime të ngjashme

Çitaku e tronditur: Duriqi një prej gazetarëve më të guximshëm në Kosovë

S.B.

53 pacientë me koronavirus në Spitalin e Pejës, 11 në gjendje të rëndë

S.B.

Fjalimi shqip në Parlamentin serb, Vulin: Kamberin dua ta krahasoj me Esat Pashën, jo me Shaban Polluzhen që ishte vrasës

S.B.

Mbi 14 mijë zarfe me fletëvotime të refuzuara, KQZ: Ja arsyet

S.B.

814 gjoba anti-COVID të shqiptuara në 24 orët e fundit

S.B.

PE: Njihni Kosovën, Komisioni i Jashtëm kërkon edhe liberalizimin e vizave për qytetarët

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...