Lëvizja BESA me Kastriot Rexhepin në garë për Çairin

Shkup, 27 gusht – Nënkryetari dhe deputeti i Lëvizjes BESA, Kastriot Rexhepi do të jetë kandidat i kësaj partie për komunën e Çairit në zgjedhjet lokale të tetorit.

 

Rexhepi ka marrë besimin e degës së kësaj partie në Çair. Lëvizja BESA ditëve të fundit po finalizon përzgjedhjen e kandidaturave për zgjedhjet lokale.

Related posts

OET: Masat e reja vështirësojnë qëndrimin e qytetarëve jashtë vendit

Redaksia

Kryeministri Zaev uron festën Kurban Bajram

R Zh

Fillon konferenca dyditore ndërkombëtare “Rimëkëmbja dhe rritja ekonomike pas Kovid-19”

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More